Uitslagen / Standen 2020

PositieNaamTotaalRace 1Race 2Race 3Race 10Race 11Race 12
1 Kees719161016911
2 Fred6313111613100
3Dennis62119671316
4 Eddy561601101613
5 JanWillem55713591110
6 Willem5381091079
7Arie486513888
8Bas363881106
9Paul341070557
10Herman29567065
11HansPieter18444600

Race 1 – Group C
Race 2 – Classic Cup
Race 3 – GT
Race 4 – Group 5 – AFGELAST
Race 5 – DTM – AFGELAST
Race 6 – Clubauto – AFGELAST
Race 7 – Group C – AFGELAST
Race 8 – Classic Cup – AFGELAST
Race 9 – GT – AFGELAST
Race 10 – Group 5
Race 11 – DTM
Race 12 – Clubauto
Race 13 – Group C
Race 14 – Classic Cup
Race 15 – GT