Uitslagen / Standen 2020

PositieNaamTotaalRace 1Race 2Race 3Race 10Race 11
1Fred631311161310
2Kees6091610169
3 Dennis461196713
4JanWillem457135911
5 Willem448109107
6 Eddy4316011016
7 Arie40651388
8 Bas30388110
9Paul27107055
10Herman2456706
11HansPieter1844460

Race 1 – Group C
Race 2 – Classic Cup
Race 3 – GT
Race 4 – Group 5 – AFGELAST
Race 5 – DTM – AFGELAST
Race 6 – Clubauto – AFGELAST
Race 7 – Group C – AFGELAST
Race 8 – Classic Cup – AFGELAST
Race 9 – GT – AFGELAST
Race 10 – Group 5
Race 11 – DTM
Race 12 – Clubauto
Race 13 – Group C
Race 14 – Classic Cup
Race 15 – GT