Uitslagen / Standen 2021

PositieNaamTotaalRace 7Race 8Race 9Race 10Race 11
1Eddy711613131316
2 Kees5413811913
3 JanWillem509916106
4Willem451110978
5Dennis441171610
6Arie40716107
7 Fred32101111
8 Paul328789
9Herman1385

Race 1 – Classic Cup – AFGELAST
Race 2 – GT – AFGELAST
Race 3 – Group 5 – AFGELAST
Race 4 – DTM – AFGELAST
Race 5 – Clubauto – AFGELAST
Race 6 – Group C – AFGELAST
Race 7 – Classic Cup
Race 8 – GT
Race 9 – Group 5
Race 10 – DTM
Race 11 – Clubauto
Race 12 – Group C
Race 13 – Classic Cup
Race 14 – GT